Aitor Ponce de Leon i FC Barcelona spotkają się w finale Ligi Mistrzów?

Sezon piłkarski niedługo się rozpocznie, a rękawiczki już odpadły, co zapowiada się na jeden z najbardziej ekscytujących sezonów od lat. Wybrano dwie z najbardziej dominujących drużyn w Europie, aw tym sezonie w ofercie jest kilka naprawdę ekscytujących meczów. Chelsea i Barcelona rywalizują w Premier League łeb w łeb i to Obywatele wyglądają na silniejszą drużynę, która pokonała Manchester United wcześniej w sezonie. Wyścig o tytuł przeniósł się do wyścigu dwóch koni i chociaż Chelsea nadal wydaje się być liderem, czy prześcignie Barcelonę? Cóż, poczekajmy i zobaczmy. Graj w zakładach Lvbet > sprawdź tutaj

Barcelona była znakomita w tym sezonie, ale Chelsea jest również prawdziwym zagrożeniem, szczególnie w przypadku kontuzji takich jak Vanani, Hazard, Cole i Costa. Letnie okno się otworzyło i teraz trenerzy muszą znaleźć sposób na utrzymanie świeżości swojej drużyny bez graczy grających co tydzień w ich klubie. Przerwa wakacyjna wygląda na bardzo pracowity czas dla Chelsea i miejmy nadzieję, że Blues może wykorzystać świetną kampanię z poprzedniego sezonu i zdobyć trzy trofea, które umknęły im w zeszłym roku …

Sezon zaczął się dobrze dla Chelsea z Cechem na czele, ale daleki był od ideału. Cech tylko raz obronił klamrę Didiera Drogby, a napastnik Wybrzeża Kości Słoniowej był utrapieniem dla Bluesa przez cały sezon. Barcelona ma inne opcje, takie jak Ceballos i Hulk, ale pozostają wątpliwości, czy któraś z nich sprosta zadaniu stawienia czoła Bluesowi, nawet przez krótki czas. Germain, będący już talizmanem argentyńskiego napastnika i udziałowca Chelsea, przyjechał z Brazylii i zainicjował przejęcie klubu. Spowodowało to wiele spekulacji na temat przyszłości Ramiresa, który imponował w tym sezonie, ale walczył w środkowej obronie. Kontuzja Davida Luiza rzuciła klucz do pracy obrońców Bluesa, pozostawiając Ramiresa, na którym można polegać, aby współpracować z Cechem w środkowej obronie.

Tymczasem w drugim rogu boiska siedzi argentyńska drużyna FC Barcelona. Zapewniając już kolejny ważny element układanki Barca, podpisanie kontraktu z Kevinem Gameiro ze Sportingu Lizbona niewiele pomogło w zwiększeniu szans byłego reprezentanta Portugalii na powrót do ligi. Gameiro nie zrobił wrażenia na lewym obrońcy, mimo że grał w środku ofensywnego trójzębu FCB, ale jego brak tempa był problemem dla Blaugrany. Czy Kevin Gameiro odniesie sukces w Hiszpanii, który odniósł w Portugalii, czy też inny gracz zyska na znaczeniu? Tylko czas powie!

Podsumowując, ten sezon był względnym rozczarowaniem, ponieważ wielu przewidywało, że koniec sezonu przyniesie kolejne rozczarowanie po tym, jak FC Barcelona otrzymała trudny pucharowy bieg, który powinien wygrać. Jednak sezon nadal ma dodatkowy element zabawy z FC Barcelona podróżującą do obozu Nou na ostatni mecz ligowy sezonu, mecz, który niektórzy eksperci przewidzieli, że byłby stosunkowo łatwym wydarzeniem, biorąc pod uwagę formę Argentyny Estoril. Zważywszy, że po dziesięciu meczach oba zespoły mają tyle samo punktów, a Real Madryt ma tylko punkt straty, czy ten mecz będzie okazją dla Los Rojiblancos do ostatecznego zdobycia potrójnego potrójnego tronu, który wymykał się im przez cały sezon? Tylko czas powie!

Real Madryt był jednak w tym sezonie bardzo wyczerpany, a niepowodzenie w zdobyciu ani jednego trofeum było głównym powodem do niepokoju dla wielu zagorzałych fanów. Wobec braku takich zawodników jak Gareth Bale, Cristiano Ronaldo i Benzema, wygląda na to, że Los Blancos jest skazany na kiepskie zakończenie sezonu, mimo że w Lidze Mistrzów zajmuje tylko drugie miejsce za Barceloną. Czy Los Checo będzie w stanie zachować swoją koronę, gdy ich rywale ponownie otrzymają trofeum?

Copa del Mundo – sezon finałowy | liga mistrzów | sezon | Los | cztery razy} Tegoroczne zawody były niesamowitymi meczami, z kilkoma klasycznymi derbami między czołowymi drużynami i ekscytującymi meczami, w tym dwoma na obozie Nou w Hiszpanii. Każda ze stron desperacko chce podnieść trofeum w tym sezonie, a mając do rozegrania cztery mecze, może to być tylko sezon, w którym pójdą o krok dalej i po raz pierwszy zdobędą Puchar Europy. Kto wyjdzie na szczyt? Odpowiedź będzie miała wiele wspólnego z tym, kto zachowa i podniesie prestiżowe trofeum Ligi Mistrzów w tym sezonie.