Dinas Emrys

Osobisty znak Emrysa MacDary

Dinas Emrys to symbol, który stworzyłem jeszcze jako dzieciak, a który wiernie służy mi po dziś dzień. Początkowo spełniał się jako moja wizytówka, umieszczany na artefaktach i przedmiotach jakie wyszły spod mojej ręki i nie posiadał żadnej nazwy.

Z czasem jednak zaprogramowałem go aby gromadził i wykorzystywał energię do tworzenia ochronnej osłony w miejscach jakie uznałem za ważne dla siebie lub po prostu objętych moją protekcją. Przy każdym użyciu mogę go odpowiednio zaprogramować, w taki sposób, aby działał zgodnie z aktualnym celem.

Z tego właśnie powodu nazwałem mój osobisty symbol mianem „Dinas” co w języku walijskim oznacza „twierdza”, oraz „Emrys” które rzecz jasna jest moim odpowiednikiem. Całość więc można przetłumaczyć jako „Twierdza Emrysa”, co idealnie wpasowuje się w charakterystykę symbolu i jego wykorzystanie. Sama nazwa nie została stworzona przeze mnie, a została zaczerpnięta z obszernych i licznych legend odnoszących się do żywota legendarnego Emrysa (Wledig), który jest moim imiennikiem. Według legend posiadał on twierdzę zwaną „Dinas Emrys”. Stąd właśnie podczas czytania kronik i legend pojawił się mój pomysł aby wykorzystać tą zbieżność i nadać mojemu symbolowi właśnie taką nazwę.

Dinas Emrys

Sumując: Dinas Emrys jest sigilem/pieczęcią stworzoną w celach magicznych do konkretnego programowania energii, jej gromadzenia w ramach rezerwuaru mocy oraz wykorzystania poprzez tworzenie pola ochronnego.
Symbol ten stanowi również osobisty podpis mojej osoby, spotkać się z nim można na przedmiotach, amuletach stworzonych przeze mnie, a także w miejscach silnie związanych z moją osobą.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *