Dinas Emrys

Osobisty znak Emrysa MacDary
 
Powrót

Dinas Emrys to symbol, który stworzyłem jeszcze jako dzieciak, a który wiernie służy mi po dziś dzień. Początkowo spełniał się  jako moja wizytówka, umieszczany na artefaktach i przedmiotach jakie wyszły spod mojej ręki i nie posiadał żadnej nazwy.
 
Z czasem jednak zaprogramowałem go aby gromadził i wykorzystywał energię do tworzenia ochronnej osłony w miejscach jakie uznałem za ważne dla siebie lub po prostu objętych moją protekcją. Przy każdym użyciu mogę go odpowiednio zaprogramować, w taki sposób, aby działał zgodnie z aktualnym celem.
 
 
 
Z tego właśnie powodu nazwałem mój osobisty symbol mianem "Dinas" co w języku walijskim oznacza "twierdza", oraz "Emrys" które rzecz jasna jest moim odpowiednikiem. Całość więc można przetłumaczyć jako "Twierdza Emrysa", co idealnie wpasowuje się w charakterystykę symbolu i jego wykorzystanie. Sama nazwa nie została stworzona przeze mnie, a została zaczerpnięta z obszernych i licznych legend odnoszących się do żywota legendarnego Emrysa (Wledig), który jest moim imiennikiem. Według legend posiadał on twierdzę zwaną "Dinas Emrys". Stąd właśnie podczas czytania kronik i legend pojawił się mój pomysł aby wykorzystać tą zbieżność i nadać mojemu symbolowi właśnie taką nazwę.

Sumując: Dinas Emrys jest sigilem/pieczęcią stworzoną w celach magicznych do konkretnego programowania energii, jej gromadzenia w ramach rezerwuaru mocy oraz wykorzystania poprzez tworzenie pola ochronnego.
Symbol ten stanowi również osobisty podpis mojej osoby, spotkać się z nim można na przedmiotach, amuletach stworzonych przeze mnie, a także w miejscach silnie związanych z moją osobą. 
 
 
 
 
Emrys MacDara
Copyright ©2017 Emrys MacDara, Nemeton, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin w tym miesiącu: 5418